24 жовтня відбулась конференція Рівненської обласної громадської організації УНСО

DSCN7604 DSCN7602 DSCN7598 DSCN7596 DSCN7595 DSCN7594 DSCN7592 DSCN759024 жовтня відбулась конференція Рівненської обласної громадської організації УНСО. Присутні делегати районних організацій, Рівненської міської ГО УНСО та запрошені представники інших громадських організацій Рівненщини. На порядку денному – звіти про роботу за рік керівників районних організацій та звіт керівника УНСО Рівненщини Андрія Мітюхіна, а також різні організаційні питання, доповнення до яких здійснювались у робочому порядку учасниками конференції.

Звіт керівника Рівненської обласної громадської організації УНСО затверджений одноголосно.

За вимогою учасників конференції до порядку денного внесене питання про виключення з лав Української народної самооборони  Сергія Пандрака – за порушення дисципліни. Після обговорення питання винесене на голосування і абсолютною більшістю голосів прийнято рішення: «Виключити з лав Української народної самооборони  Сергія Пандрака».

Також розглядалось питання організації і проведення Військово-патріотичної гри «Захід», проект якої від УНСО виграв грант ОДА.

Керівник Рівненської обласної громадської організації УНСО Андрій Мітюхін зазначив, що у поточному році УНСО здійснила ряд акцій спільно з громадськими організаціями інших областей, і збирається надалі продовжувати роботу в даному напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *