Ініціатором і організатором встановлення пам’ятника на могилі Олександра Музичка є Українська Народна Самооборона Рівненщини

IMG_7101 Ініціатором і організатором встановлення пам’ятника на могилі Олександра Музичка є Українська Народна Самооборона (Андрія Мітюхіна) Освячення провів архієпископ Рівненський і Острозький УПЦ КП Іларіон.

Урочисту місію відкриття пам’ятника здійснив Андрій Мітюхін, керівник громадської організації Рівненська Українська Народна Самооборона. У промові, присвяченій цій події, він наголосив, що головним пам’ятником і дарунком рідним та побратимам Сашка Білого є пам’ять про нього. Пам’ятник на могилі Олександра Музичка встановлений коштом його друзів. Архітектурну частину проекту розробив архітектор Трофімчук Олег Кирилович, за проектами якого на Рівненщині збудовано чимало будівель і споруд. Скульптурну частину – рельєфний портрет і підписи виконав скульптор Подолець Петро Михайлович – учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних художніх виставок, міжнародних скульптурних Польщі та Туреччині, автор відомих у Рівному пам’ятників Симону Петлюрі, Тарасу Шевченку. Відкриття памятника зібрало разом представників батальйонів Азов, Айдар, Свята Марія, 54 ОРБ. ПриїхIMG_7190али делегати УНСО з 16 областей України: Івано-франківсIMG_7112ької, Львівської, Волинської, Києва та Київської області,  Хмельницької, Тернопільської, Херсонської, Вінницької, Черкаської, Полтавської, Житомирської, Луганської, МикоIMG_7168лаївської, Дніпропетровської, Кировоградської, Уманської.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *