ІДЕОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА УНСО

Ідеологічна платформа УНСО

І. Ідейно-світоглядові засади

Наш найвищий обов’язок: реалізація української національної ідеї – ідеї самоствердження Нації, створення держави із системою українського націонал-соціального народовладдя.

Національна держава – це суспільно-політична система реалізації інтересів Нації.

Націонал – соціальна влада  – це система диктатури Нації з врахуванням соціально – економічних інтересів Народу.

Наша політика: Україна понад усе!

Наше завдання: провести революційні перетворення в інтересах Нації для створення заможної України. Українці мають бути багаті!

Влада в Україні космополітична та демонстративно антиукраїнська. Влада знаходиться в руках космополітичних олігархічних кланів, які конкурують між собою, але мають свій об’єднаний інтерес в існуванні режиму, що забезпечує їм можливість вивезення капіталу та приватизації основних фондів.

Нашим політичним завданням є побудова організованої і солідарної сили, яка зможе навести порядок, взяти на себе відповідальність за Націю, за Державу.

Виходячи з цього, необхідно:

1. Провести економічні реформи.

2. Забезпечити національну обороноздатність

ІІ. Економічна політика

Реформування економіки в систему забезпечення матеріальних інтересів Нації і створення націонал-соціальної держави, проведення націонал-соціальної політики. Економіка такої держави забезпечить розвиток  Нації, добробут громадян та економічну безпеку держави. Виходячи з цього необхідно:

1. Провести реформу податкової системи України. Ввести єдиний податок– 10% з прибутку, тим самим забезпечивши сприяливий клімат для міжнародних інвесторів та створюючи прозорість податкової системи.

2. Реформувати митний кодекс України, відмінити драконівське розмитнення, спростити проходження митного контролю.

3. Зберегти державний контроль за стратегічними галузями економіки при протекціонізмі національному та гарантіях іноземному капіталу.

4. Розробити та розпочати реалізацію програми переведення промисловості на енерго- та ресурсозбережні технології.

ІІІ. Політично-програмові засади

  1. Провести люстрацію органів державної влади, силових структур, навчальних закладів. Розсекретити архіви КГБ щодо завербованих політиків та держслужбовців.

2. Забезпечити реальне функціонування української мови як державної.

3. Ввести до діючого законодавства норму, за якою в Україні не може бути депутатом та  державним службовцем той, хто не визнає себе українцем.

4. Заборонити комуністичну ідеологію та організації, які її сповідують. Ліквідувати усі символи та сліди комуністичної влади.

ІV. Національна безпека й оборона.

Гарантувати безпеку України може тільки сама Нація. Необхідно:

1. Розробити національну оборонну доктрину держави, наскрізним принципом якої має бути опора на власні сили Нації. Військова доктрина України має творитися за принципом не “проти кого”, а “для чого”: для розвитку військового потенціалу Нації; для надійної оборони країни від будь-якої агресії; для забезпечення стратегічних інтересів держави; для рівноправної участі України у міжнародній політиці.

2. Відновити ядерний оборонний потенціал країни.

3. Перейти до професійної  Національної Армії.

4. Проводити систематичні військові збори-вишколи

5. Узаконити вільне володіння сучасною автоматичною вогнепальною зброєю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *