УНСО  Боуславщини занепокоєне станом справ з військово-патріотичної роботи в районі

Богуславська районна організація Української Народної Самооборони (УНСО) започатковує програму з підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та військово-патріотичної роботи серед місцевої громади. Ця програма складається з проведення показових уроків по військовій підготовці в учбових закладах, трудових колективах, проведення військово-спортивних таборів, просвітницької діяльності з військової справи т.п.
 
Організація має величезний досвід з такої роботи, також кваліфікованих інструкторів, які не так давно брали участь у війні з московськими окупантами на Сході України. Але для здійснення цієї програми, нажаль, не вистачає матеріальної бази (макети зброї, мін, гранат, пальне, інструмент, продукти харчування, транспорт, офісне приміщення, база для вишколів, спортзал, спорядження і т.п.)
 
Тому, відповідні листи-звернення про сприяння такій діяльності були 27 листопада 2015р. направлені до органів місцевої влади (міськрада, районна рада, держадміністрація), щоб ті найближчим часом прийняли позитивні рішення стосовно піднятого питання. Тоді громадськість району побачить, як місцева влада ставиться до стану обороноздатності України та життя її громадян, зокрема наших земляків які можуть опинитися в зоні АТО. Тим паче, що військово-патріотичної роботи в районі, ніхто, окрім УНСО,належним чином не проводить. Ну, хіба що «для галочки»…

cl7PNJbp2dU l7kBfLO89nA XEbVJduQQ1s

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *