“Рівне Вечірнє”, її засновник і власник Микола Несенюк та питання національної гідності

2012-10-bluzz 179765_2У жовтні 2000 року газета Рівне Вечірнє надрукувала уривок з книги сумнозвісного антиукраїнця Олеся Бузини «Вовкулака Тарас Шевченко». Це викликало протест громади Рівного, яка вимагала негайного припинення виходу газети і покарання редактора, засновника і власника Миколи Несенюка.

Учасники імпровізованого мітингу говорили про те, що ця публікація принижує національну гідність українців, порочить генія українського народу Тараса Шевченка.

До сьогодні газета друкується і розміщує на своїх сторінках специфічні матеріали, спрямовані проти патріотів. Так, у статті від 9.07.2015р. (http://rivnepost.rv.ua/search.php) хабарника Таргонія – «підставили», а Сашко Білий – бандит. До речі, називати Олександра Музичка, який все життя боровся з ворогами України, бандитом – це не тільки підло, але й юридично неправильно – адже судові засідання, які відбуваються по цей день не підтвердили звинувачення у бандитизмі.
Доля Олеся Бузини, якого розстріляли у Києві 16 квітня 2015 року, має стати пересторогою для нечесних журналістів, які виконують замовлення російських спецслужб і працюють проти власного народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *