Роз’яснення громадської організації Українська Народна Самооборона (УНСО) стосовно заяви «кошерного УНА-УНСО» від 16.11.2015р.

Офіційно підтверджуємо інформацію опонентів про те, що Українська Народна Самооборона дійсно не має жодного відношення до так званої партії  УНА-УНСО  та Української НАЦІОНАЛІСТИЧНОЇ Самооборони  Фуштея-Рабіновіча.

Назва Українська Народна Самооборона і абревіатура УНСО використовується з 1991 року і ні про яку націоналістичну самооборону людям не відомо. Саме наша організація – Українська Народна Самооборона – заборонена в Росії, вела військові дії в Придністров’ї, Абхазії та Чечні.

Абревіатура УНА більше не може використовуватись – адже Українська Національна Асамблея була за реєстрована як партія у 1993 році, і перереєстрована у 2014 році як Правий сектор. Тому Українська Народна Самооборона вважає, що має виключне право підтримувати і захищати своїх людей, які до сьогодні є у складі Правого сектора. Натомість Націоналістична самооборона Фуштея-Рябіновічя займається плагіатом наших матеріалів і заяв.

Для широкого загалу змушені пояснити ту ситуацію що склалася на даний момент. Організація, що має досвід військових дій проти москалів, привернула до себе багато уваги зі сторони ворогів. Організація відстоює інтереси українців на місцях. Чимало її бійців захищали й захищають територіальну цілісність України в лавах Збройних Сил України та різних добровольчих формуваннях.

З жовтня 2014 року, в УНСО відбувся розкол, який розпочався коли в Новоград-Волинському вузьким колом людей, без погодження з більшістю обласних організацій, було обрано новий Провід та К. Фуштея (називає себе ще Вінницьким) головою організації.

Більшість активу УНСО не погодилася з таким розвитком подій та згуртувалися в організації, з тою назвою, яка була з початку заснування – Українській Народній Самообороні (УНСО). Організація є офіційно зареєстрована,  http://rgo.informjust.ua/, має близько двадцяти зареєстрованих відокремлених підрозділів, приблизно така ж кількість в процесі легалізації.

Ідеологією Української Народної Самооборони є традиційний український націоналізм. Ми не використовуємо поняття ГРОМАДЯНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІЗМ, тому що є українськими націоналістами. Ні один наш керівник не літає в екзотичні країни через Москву на відпочинок. Наші лідери в Росії можуть бути тільки в тюрмі.

На відміну від наших опонентів ми не маємо відношення до: співпраці з бувшими регіоналами та іудейськими олігархами  (http://una-unso.org.ua/%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D1%88%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5-%D1%83%D0%BD%D1%81%D0%BE/),  http://una-unso.org.ua/656/, не ми тримали без ротації бійців бувшого батальйону УНСО та не збирали для них допомогу яка до адресатів не доходила.

Прикро визнавати перелічене, але так дійсно є. Це не дивно, адже УНСО завжди становила загрозу як для наших зажерливих сусідів так і для антиукраїнської влади. Й вони в свою чергу робили й роблять все можливе що б знищити УНСО, шукаючи серед його членства людей ласих до грошей та короткочасної слави. Але, не зважаючи на труднощі-ми переможемо!

Слава Нації ! Смерть ворогам!

IMG_6991 IMG_6866 IMG_6868

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *