ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

 

Шановні співвітчизники!

Після замовного, за основною версією поліції, вбивства відомого в Україні учасника бойових дій, громадського активіста, журналіста Віталія Олешка з позивним Сармат, громадянське суспільство публічно заявило, що скоріш за все це справа рук команди Президента України.

Як би ми персонально не ставились до громадянина Порошенка, сьогодні він виконує функції Глави Держави. І тому неприпустимо, щоб навіть тінь підозри в організації резонансного злочину лягала на людей, які допомагають йому виконувати владні повноваження.

Саме тому нами, в рамках чинного законодавства, було направлено електронну петицію Главі Держави з вимогою відкрито й доказово підтвердити чи спростувати вищевказані звинувачення. АДМІНІСТРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА ПРОІГНОРУВАЛА ВИМОГУ НАРОДУ, просто відмовивши в реєстрації цього документа! Що є абсолютно незаконним і не логічним.

По суті, в чомусь повторюється ситуація 2000-го року, коли протидія з боку вищих посадових осіб держави в розслідуванні вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, привела врешті-решт до Помаранчевої Революції і падіння режиму Кучми.

Враховуючи те, що вбивство відомого громадського активіста Віталія Олешка продовжує довгий ряд подібних злочинів після Революції гідності, дивною виглядає БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ. Бо вона вже призвела до серйозних наслідків.

По-перше, у громадян складається враження, що Петро Порошенко щось приховує від народу України.
По-друге, з’являються законні підстави сумніватися, чи здатний діючий Гарант Конституції забезпечити їхні конституційні права.

По-третє, через те, що з’явилася група недоторканних осіб, для встановлення осіб замовників, організаторів і виконавців злочину, слідство не може відпрацювати усі можливі версії.

По-четверте, люди, відчуваючи свою незахищеність, змушені будуть рятувати власні життя самотужки, з усіма витікаючими з цього наслідками.

По-п’яте, ця справа вже має негативний для української влади міжнародний розголос.

А ще потрібно враховувати: звинувачення на адресу команди Глави Держави у протиправних діях, лунають все частіше. ОДНАК ПРЕЗИДЕНТ ВІДВЕРТО ІГНОРУЄ ЦЮ РЕАЛЬНІСТЬ, чомусь помилково вважаючи подібні випадки своєю особистою справою.

Ми не драматизуємо ситуацію, але переконані: громадяни України, особливо, коли йдеться про їхнє невід’ємне право на життя, не повинні залежати від бажання чи небажання вищих посадових осіб держави виконувати свої конституційні зобов’язання.’

Тому як громадяни, які бажають діяти в рамках Закону, для початку спробуємо достукатись до Президента і просимо вашої допомоги в цьому. Нашу петицію вони проігнорували. Але якщо таку ж петицію направлять інші громадяни України – то всіх вони ігнорувати не зможуть! Тому ЗАКЛИКАЄМО КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ особисто направити електронну петицію, що стосується обставин замовного вбивства Віталія Олешка, для реєстрації на сайті Президента України.

Вважаємо, що за даних обставин, громадяни не мають іншого виходу, як ЗМУСИТИ ДІЮЧОГО ГАРАНТА КОНСТИТУЦІЇ ЗАХИЩАТИ ДЕРЖАВУ ТА ЇЇ НАРОД в межах його повноважень. Тим більше, що він поклявся це робити на Святому Євангелії в 2014 році.

Заяву підписали:

Сергій Чумак, Артем Семеніхін, Олешко Татьяна Николаевна,
Андрій Мітюхін, Сергій Чернишук, Олександр Цегельник, Володимир Іващенко, Олександр Павперов, Римма Бараненко.

—————

Петиція до Президента України П. Порошенку.
Щодо вбивства Віталія Олешка (позивний Сармат)

31 липня 2018 року сталося вбивство відомого учасника бойових дій, громадського діяча Віталія Олешка, яке миттєво викликало величезний резонанс в Україні та за кордоном.

Особливістю події є те, що вона сталася в воюючій країні, а жертва – активний учасник бойових дій на Донбасі, борець з протиправними діями влади, корупцією, організованою злочинністю, підривною діяльністю п’ятої колони.

Українська громадськість одразу звинуватила в черговому знищення патріота, Українця з великої літери оточення Президента України. Зокрема йдеться про Олександра Пономарьова, Сергія Валентірова та інш.

Тому Петру Порошенку слід негайно провести розслідування причетності (непричетності) членів його команди до цього резонансного злочину. За іншою версією – ФСБ ліквідувала небезпечного для Кремля діяча.

Якщо це справді так, тоді Гарант Конституції має поінформувати про це народ України і вжити термінові заходи, які гарантуватимуть безпеку громадян України від терористичної активності агентів держави-агресора.

Дві ці народні вимоги мають бути виконані протягом кількох днів за трьома базовими принципами: відкритість, прозорість і доказовість.

Петицію підписали:
Сергій Чумак, Артем Семеніхін, Олешко Татьяна Николаевна,
Андрій Мітюхін, Сергій Чернишук, Олександр Цегельник, Володимир Іващенко, Олександр Павперов, Римма Бараненко.

—————–
Відповідь від Адміністрації

Ініційована Вами електронна петиція Президентові України не відповідає встановленим вимогам, тому її оприлюднення не здійснюється.

сайт прийому петицій до Президента України за цим посиланням petition.president.gov.ua
———————–
P.S. Це звернення відкрите. Ви можете долучитись до нього, сказавши про свою підтримку у коментарях та допомогти його поширенням в репостах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *