ЗАЯВА громадського об`єднання Українська Народна Самооборона (ГО УНСО)

03 серпня 2015 року в місті Львові міліція провела ряд обшуків за місцем проживання у керівника львівського відокремленого підрозділу громадського об`єднання Українська Народна Самооборона (ГО УНСО) Ферцовича Д. М., його сина Ферцовича В. Д. та інших членів організації. Після того вони були викликані на допити. Оf.n.nl.27.04.15r.009_новый_размербшуки було санкціоновано слідчим суддею Галицького районного суду м. Львова Государським А. В. (сином колишнього голови Апеляційного суду Львівської області – Государського В. Ф.).

Хлопцям інкримінують кримінальні діяння згідно статті 161 ч. 1 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

Дивним є те, що дані звинувачення були оголошені після того, як ГО УНСО стало на захист червонградців у їхній тяжбі з керівництвом Червоноградської збагачувальної фабрики (які є активними регіоналами) та виступило проти розкрадання фабрики і вугілля. Також були зібрані та передані до Генеральної прокуратури України матеріали по незаконному вирізуванню лісів у Золочівському, Самбірському, Яворівському та інших районах Львівської області.

Та у відповідь на свої запити УНСО отримало сфабриковану кримінальну справу.

Недобита олігархічно-злочинна система продовжує практику репресій і тиску на українських патріотів та добровольців. Очевидно, що дана справа є реваншиською боротьбою перефарбованих прислужників Януковича та новоявлених «керовніків» проти добровольчих батальйонів та інших патріотів по всій Україні.

ГО УНСО заявляє – організація ніколи не виступала і не виступає за розділ по національних, мовних, релігійних, расових чи інших ознаках.

ГО УНСО вимагає припинити незаконні переслідування членів організації та закрити сфабриковану кримінальну справу.

Ми разом всі стояли на Майдані і разом воюємо проти російських окупантів на Сході.

Ми віримо, що провокатори та їх прислужники, які відпрацьовують замовлення корупціонерів та казнокрадів, будуть покарані.

 

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

                                                                          

СЛАВА НАЦІЇ – СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

 

СЛАВА УКРАЇНІ – ГЕРОЯМ СЛАВА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *