ІСТОРІЯ УНСО

11026224_542527509220052_8298962900572418600_o 11134118_1420398504932502_1938738509640364103_o 10676170_642886905855784_2948443972420147793_nІсторія УНСО

3-4 листопада 1990 року в м. Києві відбувся установчий з’їзд нової організації – Української Націоналістичної Спілки (УНС).

19 серпня 1991 року в Москві заколот з оголошенням  надзвичайного стану та створенням так званого ГКЧП.  В перший день путчу загін  УНС під командуванням Валерія Бобровича вирушив до Москви. В Києві  на базі УНС почали формуватися загони Української Народної Самооборони (УНСО) для організації спротиву заколотникам. В армійських частинах працювали пропагандисти УНС, які підбивали військових виступити на боці УНСО.

1992 рік. Боротьба з сепаризмом.

Вирішувати проблеми місцевого сепаратизму взялася УНА-УНСО.

На Донбасі була припинена  бурхлива діяльність депутата ВР СРСР Гончарова, спрямована на утворення Донецько-криворізької республіки та створення під це “національної гвардії”.

Припинення діяльності промосковської організації “Отєчєствєнний форум”, створеної за принципом прибалтійських “інтерфронтів”. Апогеєм протистояння УНА-УНСО з “Отєчєствєнним форумом” став розгін унсовцями їхнього конгресу, що проходив у Київському політехнічному інституті восени 1991 року. “Побоїще в КПІ”, завершилось перемогою УНСО та широко висвітлювалась різноманітними вітчизняними та іноземними ЗМІ. Остання крапка в цій історії була поставлена в листопаді 1991 року, коли унсовці розігнали в Києві мітинг прихильників відродження російської імперії, що привело до перших масових арештів активістів УНСО.

В Одесі унсовці відбили бажання ініціювати створення Новоросійської республіки.

Крим

Розуміючи, що силовим методом вирішити кримське питання не є можливим (наявність російського військового флоту), провід організації приймає рішення, провести демонстрацію сили з метою підняття українського духу і “заспокоєння”  прихильників Росії. Було заплановано проведення хресних ходів і молебнів по загиблих українцях в Одесі, Херсоні та Севастополі. В акції погодились прийняти участь священики УАПЦ та київський хор “Гомін”. Для охорони священиків і хористів були змобілізовані загони УНСО з різних регіонів України в кількості п’ятисот чоловік. Сама акція привернула до себе увагу з боку різних громадських та державних структур.

Накази Президента України, постанови ВР у Криму не виконувались. Над офіційними установами Криму майоріли прапори СРСР; відкрито діяли напіввійськові організації типу “азово-чорноморського козацтва” або “військово-патріотичних клубів”. “Козаки” неодноразово звертались до офіцерів 126-ї дивізії з проханням отримання зброї. Були випадки побиття активістів місцевих українських організацій прихильниками “незалежності” Криму; здійснювалась наруга над державними українськими символами.

Після успішно організованого відвідування півдня України, організація під назвою УНА-УНСО стає відомою не лише в Україні, але й за її межами. Багато хто починає усвідомлювати в ній зародок майбутньої сили, яка наведе порядок в державі і не дозволить її розчленовувати.

Своєю поїздкою до Севастополя організація довела, що ніякої серйозної загрози існуванню цілісності української держави з боку різноманітних РДК немає. Загрозу потрібно було шукати в Києві і Москві. Проблема кримського сепаратизму легко вирішувалась. Для цього потрібно було лише бажання центральної київської влади

Члени партії брали участь у придністровській, грузино-абхазькій та чеченській війнах.

УНСО брала участь у всіх революційних подіях в Україні, відстоюючи інтереси нації та принципи народовладдя.

У 2014 році УНА-УНСО стала фундаментною платформою  «Правого сектора», об’єднавши низку українських націоналістичних організацій.

22 березня 2014 року відбувся з’їзд УНА, на якому було прийнято рішення переіменувати УНА  на «Правий  сектор».

Боєць УНА-УНСО Жизневський Михайло Михайлович загинув під час штурму на вулиці Грушевського в Києві.

У ніч на 25 березня 2014 року УНСО зазнало велику втрату – ворогами українського народу було вбито лідера українських націоналістів Олександра Музичка(Сашка Білого).

Apotek med egen nettbutikk SildenafilNorge.com

Один комментарий на “ІСТОРІЯ УНСО

  1. Ви молодці. Україна буде такою, якою її бачать справжні патріоти… Ще трохи часу лише потрібно. Слава Україні!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *